przejdź do Sochaczew.pl
102985 odwiedzin
OGŁOSZENIE

Ogłoszenie

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sochaczew Sp. z o.o. zatrudni na umowę-zlecenie

specjalistę ds. ochrony środowiska

lub nawiąże współpracę z firmą zajmującą się ww. tematyką.

Zakres obowiązków:

- organizowanie i nadzorowanie działalności przedsiębiorstwa związanej z ochroną środowiska;

- prowadzenie dokumentacji wynikającej z przepisów ochrony środowiska;

- nadzór nad gospodarką, głównie, odpadami i emisjami do powietrza;

- przygotowywanie danych i sporządzanie sprawozdań, raportów, opłat środowiskowych, KOBIZE;

- obsługa systemu ewidencji odpadów BDO;

- współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie gospodarki odpadami.

- monitorowanie stanu i kontrolowanie procesu przestrzegania przepisów ochrony środowiska;

- współpraca z organami zewnętrznymi oraz z innymi działami przedsiębiorstwa w zakresie realizowania zadań i celów ochrony środowiska.

Wymagania:

- znajomość przepisów z zakresu ochrony środowiska;

- dobra znajomość środowiska MS Office;

- umiejętność organizacji pracy;

- umiejętność obsługi KOBIZE i BDO.

Zainteresowane osoby lub firmy prosimy o kontakt z PEC Sochaczew Sp. z o.o. do dnia 31.07.2020 r., telefon - 46 86 292 00, email  sekretariat@pecsochaczew.pl  w celu ustalenia terminu spotkania na którym omówione zostaną warunki współpracy.

A A A
03.07.2020
godz.08:43

kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość